We Eat Rhythm (prestige edition)

We Eat Rhythm to prestiżowa edycja przerobionej limitowanej edycji uznanej biografii The Prodigy. Zawiera zupełnie nowe, ekskluzywne wywiady, zdjęcia i ilustracje, a także obejmuje okres od pojawienia się zespołu do wydania bardzo kontrowersyjnego „Baby’s Got a Temper”. Następnie pojawi się biografia We Live for the Beats, która przyjrzy się bliżej czasom „Always Outnumbered Never Outgunned do ery The Day is My Enemy”.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Martin James oświadczył, że przyjmuje pre-ordery książki w twardej oprawie. Wskazuje, że jeśli przegapiłeś oryginalną kampanię, ograniczona liczba nadal jest dostępna bezpośrednio ode niego. Zgodnie z życzeniem zespołu, jest to pierwsza część opowiadania z pojawieniem się w przyszłości części drugiej.

Jest to piękne, podpisane i ponumerowane wydanie w twardej oprawie zawierające 214 stron, mnóstwo zdjęć (wiele z nich nie było wcześniej publikowanych), pracami fanów, nowymi wywiadami – ta książka nie będzie dostępna w sklepach.

Koszt: 45 £ (plus koszty wysyłki – 10 £ UK, 15 ROW) *
Przez paypal: martinjames2562@gmail.com (nie jest to osobista transakcja z firmą)Podaj swoje pełne imię i nazwisko oraz adres przy zamówieniu.

Autor twierdzi, że na tą chwilę w grę wchodzi jedynie tłumaczenie na język rosyjski i jest to uzależnione od zainteresowania tamtejszego rynku.

* Prosimy o cierpliwość albowiem przesłanie książki trwa do sześciu tygodni, ponieważ zostanie ona wysłana do mnie, a następnie wysłana indywidualnie do Ciebie.


Post Author: Longman