The Prodigy po raz pierwszy wspominają o emeryturze.

NME--eneryturaW najnowszym wywiadzie dla NME The Prodigy mówią, że ich emerytura „musi nadejść szybko” ze względu na „realia związane z ich wiekiem”. Zdania te zostały po raz pierwszy wypowiedziane i wywołały lawinę komentarzy wśród fanów zespołu. Także u nas na forum wywiązała się dyskusja: The Prodigy po raz pierwszy wspominają o emeryturze.

Wielu z nas zadziwia fakt, że słowa zespołu mówiące o tym, że ich 25 letnia kariera może dobiegać końca zostają wypowiedziane właśnie w takim momencie, kiedy promocja najnowszego szóstego albumu „The Day Is My Enemy” powinna być zakrojona na szeroką skalę.

„Sądzę, że w pewnym momencie dojdzie do zakończenia zespołu”, mówi Keith Flint. „I to powinno być wkrótce. Skończy się to zanim my będziemy tego chcieli z uwagi na realia związane z naszym podeszłym wiekiem.” Mówiąc o ich wieku (każdy z członków jest po czterdziestce), Liam Howlett dodaje: „Przychodzi moment, w którym nie chcesz być taki jak wujek Alan na weselu”.

The Prodigy nie precyzują daty, w której mieliby udać się na emeryturę, Keith dodaje: „To ludzie decydują kiedy masz wypierdalać, ale nie może o przecież to trwać wiecznie.”

„Zastanawiamy się nad tym, żadne daty jeszcze nie zostały ustalone. Sądzę, że pierwszy raz rozmawiamy o tym.”

NME2015_MAYźródło: www.nme.com


Post Author: Longman