Festiwal Capital of Rock Odwołany.

Przykra informacja dla wszystkich polskich fanów The Prodigy, Festiwal Capital of Rock 2017 został odwołany. O odwołaniu koncertu poinformowali sami organizatorzy festiwalu. Tak wygląda oficjalne oświadczenie promotora RockloudLive:

„Promotor RockloudLive z żalem zawiadamia, że z powodu nieprzewidzianych okoliczności organizacyjnych leżących po jego stronie, jest zmuszony odwołać festiwal Capital Of Rock zaplanowany na dzień 19 sierpnia 2017 roku, we Wrocławiu. Przepraszamy fanów oraz wszystkich tych, którzy mieli w planach uczestniczyć w wydarzeniu. Serdecznie dziękujemy zespołowi The Prodigy, wszystkim pozostałym artystom, współorganizatorowi festiwalu Biuru Wrocław 2016 oraz wszystkim partnerom i patronom medialnym festiwalu. Jednocześnie przepraszamy za zaistniałą sytuację.”

Fani, którzy kupili bilety przez stronę internetową Eventim.pl proszeni są o odesłanie biletów i paragonu wraz z wypełnionym formularzem zwrotu dostępnym ->tutaj<- Odesłanie biletów z dopiskiem: ZWROT należy wysłać na adres:

 

EVENTIM Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 25 00-508 Warszawa

 

W przypadku zagubienia paragonu organizatorzy proszą o dołączenie wypełnionego oświadczenia. Również do pobrania ze strony internetowej ->tutaj<- Zwrot dokonany zostanie najpóźniej do 14 dni od daty odebrania przesyłki przez Eventim, z prawidłowo wypełnionymi i dostarczonymi dokumentami.

 

Fani, którzy kupili bilety w stacjonarnych punktach sprzedaży, mogą dokonać zwrotu w punktach już od 19 czerwca 2017 roku. Prosimy o zabranie ze sobą biletu oraz paragonu fiskalnego. Aby uzyskać więcej informacji, należy napisać maila na adres: info@eventim.pl. Zwrotów biletów należy dokonać do 31 lipca.


Post Author: Longman